Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Windows XP në gjuhën shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 26
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Windows XP në gjuhën shqip   Mon Dec 01, 2008 10:55 pm

Për instalimin e kësaj pakoje nevojitet:
- Windows XP me Paketë shërbimi (SP2)
- Versioni shqip i Windows-it XP Profesional me SP2 ose Windows-i XP
- 4.63 MB nga hapësira e lirë në dispozicion për shkarkim
- Rreth 15MB nga hapësira e lirë për instalim Shkarkoje Ketu
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0db2e8f9-79c4-4625-a07a-0cc1b341be7c&displaylang=sq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Windows XP në gjuhën shqip   Wed Dec 03, 2008 7:26 pm

hej flm njeri kalo nice
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Windows XP në gjuhën shqip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Programe Dhe Hacking :: Programe-
Kërce tek: