Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Google earth ne shqip google toka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BesnikNumri i postimeve : 34
Age : 25
Vendi: : Karaqevë
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Google earth ne shqip google toka   Fri Nov 28, 2008 9:24 am

Hapni google.com pastaj aty shkruani google earth download dhe pastaj shfaqen shum linka dhe ju zgjidheni njeren prej tyre
_________________
One for all

(¯`·._.·[Ks-forum]·._.·´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Ks-forum.forumotion.com
 
Google earth ne shqip google toka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Programe Dhe Hacking :: Programe-
Kërce tek: