Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Qka jeni ne Horoskop dhe a i besoni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 25
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Qka jeni ne Horoskop dhe a i besoni   Mon Dec 01, 2008 7:50 pm

Un ne horoskop jam "Bricijap" si besoj valla perveq zotit askujt tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Qka jeni ne Horoskop dhe a i besoni   Tue Dec 02, 2008 12:24 am

un ne horoskop jom akrep por nuk i besoj horoskopit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Qka jeni ne Horoskop dhe a i besoni   Wed Dec 03, 2008 7:17 pm

une jam .................... 99,9999 nuk i besoj a pjesen qeter i besoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka jeni ne Horoskop dhe a i besoni   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qka jeni ne Horoskop dhe a i besoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Argetim dhe Tema te lira :: Tema te lira-
Kërce tek: