Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Cfar PC-je keni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 25
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Cfar PC-je keni   Mon Dec 01, 2008 7:47 pm

un perveti kam 4 monitor 17 te holl
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar PC-je keni   Tue Dec 02, 2008 12:26 am

un e kom pentium 4 pc-n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar PC-je keni   Wed Dec 03, 2008 7:12 pm

une e kam shum te dobt pentium 2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar PC-je keni   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfar PC-je keni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Argetim dhe Tema te lira :: Tema te lira-
Kërce tek: