Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 A keni USB edhe sa GB i ka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BesnikNumri i postimeve : 34
Age : 25
Vendi: : Karaqevë
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: A keni USB edhe sa GB i ka   Fri Nov 28, 2008 11:23 am

E kom 1 USB me 1GigaBytes

_________________
One for all
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Ks-forum.forumotion.com
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 25
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Re: A keni USB edhe sa GB i ka   Sun Nov 30, 2008 7:54 pm

128Mb i vogel asht amu me krn pun shum valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: A keni USB edhe sa GB i ka   Wed Dec 03, 2008 7:17 pm

une skam hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A keni USB edhe sa GB i ka   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A keni USB edhe sa GB i ka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Argetim dhe Tema te lira :: Tema te lira-
Kërce tek: