Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Mini televizori nga Sony-a

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 25
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Mini televizori nga Sony-a   Fri Nov 28, 2008 12:01 am

Bravia XDV-D500 është një model i televizorit me diagonale prej vetëm tre inçëve, me rezolucion 432 X 240 pixels, shkallë e shikueshmërisë prej 160 shkallëve, DMB TV dhe AM/FM pranuesin, si dhe memorie e integruar me kapacitet prej 2 GB. Bateria e integrua mundëson 8 orë TV shikim pa ndërpre, ndërsa 22 orë dëgjim të radio imitimit të muzikës
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
 
Mini televizori nga Sony-a
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Teknologjia-
Kërce tek: