Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 MP3 player-i i ri nga Canyon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 26
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: MP3 player-i i ri nga Canyon   Thu Nov 27, 2008 11:59 pm

Canyon ka prezantuar modelin e ri të MP3 Player-ittë serisë CNR-MPV i cili mund të krenohet me një dizajn atraktiv dhe me oerformansa të shkëlqyeshme.

Medelet e serisë CNS-MPV5 kanë dimensione minmale dhe me ngjyrë të shtëpizës të portokallët në të zezë dhe me dimenzion të ekranit TFT prej 2 inçëve. Në te, përveç muzikës mund të shikohen edhe video formatet si dhe fotgrafit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
 
MP3 player-i i ri nga Canyon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Teknologjia-
Kërce tek: