Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Prirja për bashkimin e kompanive të internetit, sfidë ndaj Google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 25
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Prirja për bashkimin e kompanive të internetit, sfidë ndaj Google   Thu Nov 27, 2008 11:53 pm

Mikrosofti hoqi dorë nga oferta prej 47,5 miliardë dollarësh për të blerë firmën Yahoo. Mikrosofti tha se kompanitë nuk arritën të binin dakord për çmimin. Megjithëse përpjekjet e minutës së fundit nuk arritën të sigurojnë një marrëveshje, disa analistë thonë se ka shumë mundësi që të ketë shkrirje dhe blerje të tjera të këtij lloji në të ardhmen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
 
Prirja për bashkimin e kompanive të internetit, sfidë ndaj Google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Teknologjia-
Kërce tek: