Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Gjenerate e re e kamerave per YOU TUBE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 25
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Gjenerate e re e kamerave per YOU TUBE   Thu Nov 27, 2008 11:51 pm

Çdo ditë e më shumë prodhues të kamerave digjitale dhe fotoaparateve paraqesin produktet e tyre për publikimin e drejtpërdrejt të përmbajtjeve në ndonjërin prej shërbimeve të shumta të internetit. Shembulli i fundit në vargun e këtij trendi është edhe kamera më e re digjitale e kompanisë JVC.

JVC e ka plotësuar serinë e vet të kamerave të saj digjitale Everio S me modelin më të ri me shenjën GZ-MS100. Kamera, mes tjerash, ka edhe një buton me të cilin mundësohet publikimi i thjeshtë i përmbajtjeve të incizuara në shërbimin YouTube, që është edhe më i popullarizuari i llojit të tij në internet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
 
Gjenerate e re e kamerave per YOU TUBE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Teknologjia-
Kërce tek: