Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Kqyrne nje thmi qfar tkcyme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Kqyrne nje thmi qfar tkcyme   Thu Nov 27, 2008 10:40 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kqyrne nje thmi qfar tkcyme   Fri Nov 28, 2008 12:33 am

ka qen : Askushi , Kerkushi , Budalla:
edhe tash Budalla e peshtyn Askushin.
Edhe Askushi shkon ne polici edhe policia e pyt : Kush tka pershty Askushi, po a
ka qen dikushi prezent aty Kerkushi hahhahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kqyrne nje thmi qfar tkcyme   Fri Nov 28, 2008 12:33 am

Nena Aspirini i uron djalit te vet Andollit daljen e afatit ne urim marrin
pjese:Anallgimi,Kafetini,Baktini,Termizimi,Permidini,Brufeni dhe Paracetamoli po
ashtu urimit i kacavirret edhe sirupi per koll urimin e percjell kenga 'Pom qet
barku'.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kqyrne nje thmi qfar tkcyme   Fri Nov 28, 2008 12:34 am

ish kon ni klas edhe kishin pas hartim ne gjuhen shqipe.....mesuesja si tem ja
qiti qka bon plaku kur tulet me pushu ja fillojn nxenesit te thoj pin uj han buk
etj....dhe nje nxenes e shkruan vetem fjalen uhhh...! dhe vetem aii e merr noten
5...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kqyrne nje thmi qfar tkcyme   Fri Nov 28, 2008 12:35 am

kur zoti krijoi qiellin,djalli krijoi zjarrin,kur zoti krijoi parajsen,djalli
krijoi ferrin,kur zoti te krijoi ty djalli u dhje se qeshuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kqyrne nje thmi qfar tkcyme   Fri Nov 28, 2008 12:35 am

ishte amerikani,
italiani,francezi,kinezi,turku,greku,spanjolli,hungarezi,gjermani dhe
shqiptari.kishin hipur te gjith ne nje avion dhe do te hidheshin me parashut,por
kishin vetem 9 parashuta.hidhet amerikani,italiani...e te gjithe me rradhe.ne
fund ngeli italiani dhe shqiptari dhe i thote italiani shqiptarit ka ngelur
vetem nje parashute si do t'ia bejme dhe shqiptari i pergjigjet:mos u shqeteso
se i dhash kinezit cante shkolle!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kqyrne nje thmi qfar tkcyme   Fri Nov 28, 2008 12:36 am

mirmbrema lajmrohemi prej kuizit miljoner pytja eshte:HULI GULI KUSH TA NGULI
a)nuredini b)sefedini c)hajredini rretho per te fituar kupen eheheh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kqyrne nje thmi qfar tkcyme   Fri Nov 28, 2008 1:06 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kqyrne nje thmi qfar tkcyme   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kqyrne nje thmi qfar tkcyme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Humor-
Kërce tek: