Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Mesohu si me formatizu Pc-n

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Mesohu si me formatizu Pc-n   Thu Nov 27, 2008 8:35 pm

ky program eshte shum i mire per me u mesu me formatizu PC-n , veq e instaloni edhe ju tregon rend si me formatizu , shpresoj se sadopak te ju ndihmon atyre qe nuk din me formatizu , me te mira


ja linku:

http://www.file-upload.net/download-..._i_pc.doc.html

Allahu na i ndriqoft Zemrat...
Allahu na Udhezofte...
Rruga e vetme e shpetimit eshte rruga e Allahut...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mesohu si me formatizu Pc-n
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Programe Dhe Hacking :: Programe-
Kërce tek: