Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 program me marr muzik prei youtube mi kthy ne Mp3.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: program me marr muzik prei youtube mi kthy ne Mp3.   Thu Nov 27, 2008 8:25 pm

ne ket program mun me mar prej youtubes pa e downlodu vetem e shenon si psh.https://www.youtube.com/watch?v=K7y8GC3DW4Y. Edhe e ben copy edhe te Enter Video url below: e bon paste edhe download , dwnload mp3 prap dwnload mp3 .
Shpresoj qe kesh i kjart met mira kalonii mir.


ja webi:

www.vidtomp3.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KujtimHajdiniNumri i postimeve : 4
Age : 20
Vendi: : Gjilan
Registration date : 07/11/2011

MesazhTitulli: Re: program me marr muzik prei youtube mi kthy ne Mp3.   Mon Nov 07, 2011 1:03 pm

osht edhe njo bile ma i shpejt se me qeto e kam provu ''vidtomp3.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KujtimHajdiniNumri i postimeve : 4
Age : 20
Vendi: : Gjilan
Registration date : 07/11/2011

MesazhTitulli: Re: program me marr muzik prei youtube mi kthy ne Mp3.   Mon Nov 07, 2011 1:04 pm

shenoni ne google keshtu ''youtube-mp3.org'' edhe merrni linkun e beni copy paste edhe mandej e boni convert edhe te gatshme ekeni veq me downloadu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: program me marr muzik prei youtube mi kthy ne Mp3.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
program me marr muzik prei youtube mi kthy ne Mp3.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Programe Dhe Hacking :: Programe-
Kërce tek: