Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 a eshte zeroja numer???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: a eshte zeroja numer???   Wed Nov 26, 2008 6:29 pm

window.google_render_ad();

Jepni mendimet tuaja.Allahu na i ndriqoft Zemrat...
Allahu na Udhezofte...
Rruga e vetme e shpetimit eshte rruga e Allahut...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 25
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Re: a eshte zeroja numer???   Thu Nov 27, 2008 3:11 pm

Po more qshjo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: a eshte zeroja numer???   Thu Nov 27, 2008 9:57 pm

po nermal qe o 0 numer qa ka mu kon shkronj so
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: a eshte zeroja numer???   Wed Dec 03, 2008 6:57 pm

po a une kishem shkronj besi mir qe ma msove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a eshte zeroja numer???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
a eshte zeroja numer???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Lendet Mesimore Dhe Shkolla :: Matematika-
Kërce tek: