Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Boni.. 1200 sms Ne 064...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Boni.. 1200 sms Ne 064...   Tue Nov 25, 2008 11:47 pm

Mush nr.. 3 euro duhesh mi pas 201 din.. edHe.. qo 1 sms ne numrin 200 nje sms te shprazt.. edhe ajo ti mer 200 dinaR... dhe te vjen 1 sms qe brenda 24 oreve te Aktivizohet.. dhe i ki 1200 sms Gratiss...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Boni.. 1200 sms Ne 064...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Teknologjia :: Gjithqka rreth Mobilav-
Kërce tek: