Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 Matematika

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 25
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Matematika   Sun Nov 23, 2008 9:42 pm

Te gjit ju mund te postoni tema per lenden e matematikes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   Thu Nov 27, 2008 9:58 pm

per matematik ma mir mos um pyt se nuk di hiq veq e di qe 1+1=2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   Thu Nov 27, 2008 10:33 pm

Kjo tem qe e ka qel umeri nuk eshte me pyt per matematik po me qel tema per matematik ok besssi messsi kalo nice Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valmirNumri i postimeve : 16
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   Sat Nov 29, 2008 5:34 pm

Sa e ka vleren numri {PI} sa zero i ka mbrapa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Matematika   Sun Nov 30, 2008 10:49 am

numri pi e ka vlern 3.14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Matematika   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Matematika
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Lendet Mesimore Dhe Shkolla :: Matematika-
Kërce tek: