Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 me ia ndrru emrin startit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: me ia ndrru emrin startit   Tue Nov 25, 2008 10:44 pm

ky program eshte per me ja nderru emrin startit asht shum i mir dhe nuk zen shum vend ne pc i ka vetem 169 kb shpresoj se ka me ju pelqy

ja linku:

http://www.speedyshare.com/428429210.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BesnikNumri i postimeve : 34
Age : 25
Vendi: : Karaqevë
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: me ia ndrru emrin startit   Tue Nov 25, 2008 10:47 pm

Oks potime me ven;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Ks-forum.forumotion.com
valmirNumri i postimeve : 16
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: me ia ndrru emrin startit   Sat Nov 29, 2008 5:45 pm

po de postime me ven e do qka i paska shti besi na paska gazit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cobra bessiNumri i postimeve : 101
Age : 25
Vendi: : karaqev
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: me ia ndrru emrin startit   Sun Nov 30, 2008 10:51 am

o valmir a mos pot gaziti ty a
jo e rri po mos ha shum ok kalo nice e honksh ni bagel te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Snika
Admin
avatar

Numri i postimeve : 94
Age : 26
Vendi: : Karaqev
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Re: me ia ndrru emrin startit   Mon Dec 01, 2008 12:21 am

ndalohen ferjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://cobrat.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: me ia ndrru emrin startit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
me ia ndrru emrin startit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Programe Dhe Hacking :: Programe-
Kërce tek: