Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 virus i rrejshem per ta bezdis ndokent

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: virus i rrejshem per ta bezdis ndokent   Tue Nov 25, 2008 10:14 pm

Ketu keni nje lloj virusi qe eshte per te bere shaka me ndokend nuk demton asgje ne PC eshte thjesht per te qeshur.
Ky "virus" hape CD - Rom, verifikon tingujt e volumit, ndryshon pamjen ne destkop per ca seconda

Ai qe nuk e di qe eshte virus vetem per shaka do frikohet shume

ja linku:

http://www.freewebtown.com/sg1sg1/Ha...20rrejshem.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
virus i rrejshem per ta bezdis ndokent
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Programe Dhe Hacking :: Programe-
Kërce tek: