Rep. e Kosoves
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
cobra bessi
 
Snika
 
nisii
 
Besnik
 
valmir
 
dritoni
 
KujtimHajdini
 
honney
 
Sara
 
bekim
 

Share | 
 

 program me i bo folderat me password

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: program me i bo folderat me password   Tue Nov 25, 2008 10:09 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BesnikNumri i postimeve : 34
Age : 25
Vendi: : Karaqevë
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: program me i bo folderat me password   Tue Nov 25, 2008 10:49 pm

ok po jep pak udhezime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Ks-forum.forumotion.com
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: program me i bo folderat me password   Wed Nov 26, 2008 2:48 pm

Ska nevoj per udhezime osht thjesht,lehte,etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BesnikNumri i postimeve : 34
Age : 25
Vendi: : Karaqevë
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: program me i bo folderat me password   Thu Nov 27, 2008 8:25 am

Po ama naj kush qeter sdin se une i di krejt keto ama ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Ks-forum.forumotion.com
nisiiNumri i postimeve : 66
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: program me i bo folderat me password   Thu Nov 27, 2008 11:14 pm

Ah me vjen mir qe i din keto besnik veq te para ska mu nal ehehhe kalo nice
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: program me i bo folderat me password   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
program me i bo folderat me password
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
COBRAT :: Programe Dhe Hacking :: Programe-
Kërce tek: